هک هزارسایت اسرائیلی توسط گروه آشیانه

بهروز کمالیان مدیر گروه هکر آشیانه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: اعضای گروه ما از ساعت 16 عصر پنج شنبه کار هک کردن سایتهای یادشده را آغاز کرده و امیدوارند تا پایان روز جمعه بتوانند یک هزار سایت صهیونیستی و انگلیسی را مورد حمله قرار دهند.

گروه هکر آشیانه در حملات اینترنتی خود، ضمن حذف صفحات اینترنتی هدف، تصویری از ایران اسلامی،ملت مظلوم فلسطین و مسجد‌الاقصی را در آنها قرار می دهد و ضمن تبریک عید سعید فطر، متنی دو زبانه را به انگلیسی و فارسی در آن می نویسد.

در متن فارسی و انگلیسی جایگزین محتوای سایتهای هک شده، عبارت "میهن ما ایران است و آرمانمان رهایی فلسطین از چنگال شیطانی شما. جنگ ما با رژیم صهیونیستی است نه مردم اسرائیل. پس از همین بام، پرچم ایران را به اهتزاز درآورده و فرا رسیدن روز قدس و عید سعید فطر را به تمام مسلمانان جهان تبریک می گوییم" نوشته شده است.

کاربران فضای مجازی برای مشاهده لینک پایگاههای هک شده رژیم صهیونیستی می‌توانند به سایتwww.zone-h.org مراجعه کنند.

به گفته کمالیان، کار هک گروه آشیانه تا نیمه شب فردا ادامه می یابد و آدرسهای www.procustom.co.uk/ash.htm و یا http://www.mslib.huji.ac.il/ash.htm نمونه ای از کار این گروه را نشان می دهد.

گروه امنیتی آشیانه پیش از این نیز در جریان حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه 400 سایت این رژیم از جمله سایت موساد و ایهود باراک (وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس) را هک کرده بود.

کمالیان افزود: سایتهای دولتی رژیم صهیونیستی هدف اصلی گروه آشیانه قرار دارد و این کار ما به منظور محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی از یک سو و از سوی دیگر، ابراز همدردی با ملت فلسطین و عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر به تمامی مسلمین صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: هر زمانی که به نوعی حیثیت ایران با ابراز عقیده بی پایه از سوی فرد یا گروهی در فضای مجازی مورد سوال قرار می گیرد کار گروه آشیانه برای تغییر صفحه اول سایتها و افشای ماهیت پلید این گروهها و یا گردانندگان این سایتها آغاز می شود.

گروه آشیانه، سابقه هک سایتهای دانمارکی در زمان انتشار کاریکاتور موهن منتسب به پیامبر اکرم (ص)، سایتهای غربی را به دلیل جنگ خلیج فارس و سایتهای اسراییلی را بخاطر حمله ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی به اهالی مظلوم غزه را در پرونده خود دارد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
مهسا

سلام www.SareVaght.com  لینک وبلاگم رو توی این سایته گذاشتم خیلی جالبه توهم کدش رو کپی کن تو قالب وبلاگت تا لینکت بره تو سایت , مخصوص وبلاگهاست تبلیغ کاملا رایگان وبلاگهاست . کدش هم میتونی از این آدرسش بگیری http://sarevaght.com/web/add.html/?CODE