تعرفه های وایمکس ایرانسل

با انتخاب سرویس مورد نظر خود، استفاده از وایمکس را آغاز کنید!

برای آغاز استفاده از خدمات وایمکس، لازم است با انتخاب گزینه‌ای که مناسب ترین روش برای رفع نیازهای اینترنتی شما محسوب می‌شود به کاربران وایمکس ما بپیوندید. می‌توانید یکی از دو روش پرداخت را انتخاب نموده و مشخص کنید که تمایل به پرداخت هزینه‌ها در ابتدای دوره دارید و یا ترجیح می‌دهید هزینه خدمات در پایان هر دوره در قالب یک قبض برای شما ارسال شود. بدین ترتیب بر اساس اولویت انتخابی تان، می‌توانید کاربر سرویس اعتباری یا دائمی ما شوید. برای شروع کافیست به یکی از فروشندگان منتخب ما مراجعه نمایید. پس از انجام ثبت نام، متعاقباً زمان مراجعه کارشناس ما به محل سکونت شما (با هماهنگی کاربر) به منظور دریافت اسناد، انعقاد قرارداد و تحویل مودم، به شما اعلام خواهد شد.
 
 

مناسب‌ترین روش پرداخت را انتخاب کنید!
 
سرویس اعتباری:
با انتخاب سرویس اعتباری، نیازی نیست در پایان هر ماه قبض پرداخت کنید. شما طرح تعرفه خود را بر اساس مبلغی که می خواهید به صورت ماهانه برای استفاده از وایمکس بپردازید انتخاب می‌نمایید. در صورتی که قصد دارید کاربر خدمات اعتباری ما باشید، توجه داشته باشید که تنها لازم است اطمینان حاصل کنید که در حساب خود اعتبار کافی دارید. 

 
لطفاً توجه داشته باشید که برای اولین بار در ایران، کاربران اعتباری وایمکس ایرانسل می توانند از کارت شارژهای موجود در بازار (ویژه سیم کارت های اعتباری ایرانسل) جهت پرداخت اشتراک ماهیانه خود استفاده نمایند.

 

سرویس دائمی:
کاربران سرویس دائمی می‌توانند تا میزان مورد نظر خود از این سرویس استفاده کنند، با این تفاوت که این گروه از کاربران باید در پایان دوره، صورتحساب پرداخت کنند. این کاربران در زمان ثبت نام و اشتراک سرویس، مبلغی را به عنوان سپرده‌ در اختیار ایرانسل قرار می دهند که میزان سقف مصرف آنها، بر اساس مقدار سپرده مذکور تعیین می‌شود. در پایان مدت قرارداد یا در صورتی که در هر زمان تصمیم به خاتمه آن بگیرید، سپرده پرداختی به شما مسترد خواهد شد. برای اشتراک سرویس دائمی، ابتدا لازم است یکی از طرح‌های تعرفه ارائه شده توسط ایرانسل را انتخاب کنید. ابتدا گزینه‌های موجود برای کاربران دائمی را بررسی نموده و مناسب‌ترین طرح را انتخاب نمایید. آنگاه، لازم است نسبت به خرید یک طرح تعرفه که شامل سرعت مورد نظر و میزان ترافیک ماهانه دلخواه تان است اقدام نمایید. همچنین، می توانید با خرید بسته‌های افزایشی، حجم ترافیک مصرفی یا دوره اعتبار بسته خود را افزایش دهید. شما بر اساس سقف اعتبار خود، به گزینه‌های بسیاری دسترسی داشته و در صورت داشتن اعتبار کافی، می توانید هریک از آنها را که مطلوب شماست خریداری کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که کلیه کاربران وایمکس ایرانسل، صرف نظر از روش پرداخت انتخابی خود  می‌توانند در هر زمان به ریز صورتحساب و جزئیات استفاده خود از خدمات،
دسترسی داشته باشند.
 
نکاتی که باید به خاطر داشته باشید:

- به منظور یکپارچه سازی دریافت وجوه، مبالغ قابل پرداخت (نظیر هزینه اشتراک و ...)، در اولین روز هر ماه از حساب کاربران اعتباری کسر می‌شود. در صورتی که از اواسط ماه، کاربر سرویس شده باشید، تنها لازم است هزینه روزهای باقیمانده را پرداخت نمایید و سپس با شروع ماه دوم، از اولین روز ماه هزینه ماهانه طرح تعرفه انتخابی (حق اشتراک)  مربوط به کل ماه از شما اخذ می‌گردد.
 
- میزان استفاده کاربران دائمی از سرویس، نمی‌تواند از سقف اعتبار آنها، که معادل مبلغ سپرده اولیه است بیشتر باشد. اگر مایلید بیشتر از سقف اعتبار فعلی خود از سرویس استفاده کنید، لازم است برای جلوگیری از تعلیق سرویس،نسبت به تسویه حساب خود اقدام نموده و یا با افزایش مبلغ سپرده حساب، سقف اعتبار خود را افزایش دهید.
  
  •          ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از 128 کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

 
- در مورد طرح‌های تعرفه با هزینۀ اشتراک بالاتر، حداقل سقف اعتبار برای کاربران دائمی بیشتر خواهد بود.

- برای استفاده از اینترنت ۶۴ کیلوبیت بر ثانیه، هیچ هزینه ای به عنوان حق اشتراک در ابتدای دوره از شما دریافت نمی‌گردد، اما برای سرعت‌های بالاتر از ۶۴ کیلوبیت بر ثانیه این هزینه دریافت می‌شود و با افزایش سرعت نیز به تناسب افزایش می‌یابد.

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.
 

تعرفه های تشویقی سرویس وایمکس ایرانسل تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

/ 0 نظر / 87 بازدید