تنظیم Dreamweaver برای ارتباط با PHP و XAMPP یا WAMP

بنده از Adobe Dreamweaver CS5.5 استفاده می کنم ، پس احتمال دارد در ورژنهای دیگر Dreamweaver کمی تغییرات داشته باشید .

برای این کار در نرم افزار Dreamweaver از منوی Site گزینه Manage Sites را انتخاب کرده .

و بعد از پنجره باز شده New را انتخاب می نمائیم .

در پنجره باز شده در قسمت Local Site Folder آدرس htdocs ( مربوط به XAMPP ) و www ( مربوط به WAMP ) که پوشه مربوط به فایلهای اصلی پروژه ها می باشد را وارد می کنیم و یک نام هم برای سایت انتخاب می نمائیم . ( XAMPP من روی درایو D نصب شده پس آدرس htdocs را درایو D قرار داده ام . )

dreamweaver

و سپس در قسمت Server بر روی آیکون + کلیک می نمائیم .

Dreamweaverو در تب های Basic و Advanced اطلاعات زیر را وارد می نمائیم . دقت نمائید چون می خواهید در Local Host کار کنید باید در قسمت Connect using گزینه Local/Network و چون از Php و MySql استفاده می کنید در قسمت Server Model گزینه PHP MySql را انتخاب نمائید . در پایان اطلاعات را ذخیره می نمائیم .

Dreamweaverتیک مربوط به Testing و Remote را زده و سپس تغییرات را ذخیره می نمائیم .

Dreamweaverهمانطور که مشاهده می نمائید سایتی با نام PHP ساخته شده است . در پایان بر روی Done کلیک نمائید .

Dreamweaver

همانطور که مشاهده می نمائید سایتمان به صورت زیر در Dreamweaver نمایش داده می شود .

Dreamweaver

/ 5 نظر / 766 بازدید
nasrin

سلام عزیزم می دونی تو کل دنیا فقط یک دانشگاه وجود داره که هک رو بصورت تخصصی تدریس می کنه و مدرک بین المللی و معتبر ارائه می ده، و 100% هزینه بالایی داره ما با کمترین هزینه این امکان رو به شما میدیم که در اینترنت و از این دانشگاه لیسانس هک بگیرید :-x

شخصیت شناسی

در گذشته مادران و پدران اغلب از تنبیه و سرزنش استفاده می کردند . آنها این روش تربیتی را از والدین خود به ارث برده اند و به فرزندان منتقل کرده اند و این چرخه ادامه خواهد داشت زیرا در هیچ مدرسه و کلاس درسی به طور رسمی و فراگیر روشهای درست و صحیح فرزند پروری آموزش داده نشده . در این جا در نظر دارم در بخش های مختلف روش های فرزند پروری را به زبان ساده و کوتاه آموزش دهم. در تربیت مدرن تکنیکهایی همچون بازی ، شنیدن حرفها ، تشویق ، پاداش ، مرزگذاری ، اطاعت از قوانین ، بی اعتنایی ، تنبیه ، جبران، تذکر، محروم سازی و…. جایگزین آنها شده اند.

ماه گل

سلام لطفا عکس dreamwearver برای ارتباط با wap لطف کنید برام ایمیل کنید ممنون میشم

یاس

[گل][گل][گل]