بانک اطلاعاتی نرم افزار،سخت افزار،شبکه و برنامه نویسی

دانلود نرم افزار جاسوسی در سیستم های کامپیوتری

 

شاید شما نیز تا به حال به این فکر افتاده اید که از اطلاعات دیگر افرادی که از کامپیوتر شما استفاده می کنند مطلع شوید. به عنوان مثال می خواهید بدانید تا دیگر اعضای خانواده در هنگام گفتگوهای اینترنتی با چه افرادی در تماس هستند و چه صحبت هایی میان آن ها رد و بدل می شود. یا قصد دارید تا از نام کاربری و رمز عبور مربوط به یک وب سایت و یا برنامه خاصی که شما به آن دسترسی ندارید آگاه شوید.این کارها از نظر اخلاقی نادرست می باشد اما در مواقعی ممکن است حلال بسیاری از مشکلات باشد. برای انجام چنین اعمالی می توانید از برنامه هاییکک بگیرید که به آن ها KeyLogger می گویند. این نرم افزارها بعد از نصب بر روی سیستم عامل اقدام به ضبط گزارش از کلید های استفاده شده در سیستم می نمایند.


Perfect Keylogger نام نرم افزاری می باشد که به عنوان یک keylogger شناخته می شود و به کمک آن قادر خواهید بود تا از کلیدهای استفاده شده توسط دیگران در سیستم خود مطلع شوید. به کمک این نرم افزار از نام های کاربری و رمز های عبور دیگر کاربران در سیستم مطلع شوید. همچنین می توانید برنامه را تنظیم نموده تا در زمان های مشخص شده اقدام به عکسبرداری از محیط ویندوز نماید. ممکن است آنتی ویروس شما این نرم افزار را به عنوان ابزار جاسوسی شناسایی کند و اقدام به پاکسازی برنامه نماید. این نرم افزار محصولی از شرکت Blazingtools Software می باشد.
از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- قابلیت نصب از راه دور و دریافت گزارش
- توانایی ضبط کلید های استفاده شده توسط کاربران
- قابلیت ارائه گزارش به صورت روزانه
- توانایی عکسبرداری از محیط ویندوز در زمان های مشخص شده
- قابلیت مخفی سازی کامل نرم افزار از دید دیگر کاربران
- قابلیت نمایش عکس های گرفته شده به صورت Slide Show
- توانایی ذخیره سازی آدرس وب سایت های بازدید شده
- قابلیت ضبط متن گفتگوهای اینترنتی در برنامه های اینترنتی همانند ICQ, Miranda, Skype, Gooqle Talk, MSN, AIM, AOL, Yahoo, QIP
و بسیاری دیگر از قابلیت های جاسوسی سیستم

دریافت فایل برنامه 

اندازه فایل : 4.13 مگابایت

منبع: راسخون

+ داود محمدی علی آبادی ; ٤:۱٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢۱ آبان ۱۳۸۸
comment نظرات ()