بانک اطلاعاتی نرم افزار،سخت افزار،شبکه و برنامه نویسی

Google Buzz ، با دوستان خود در ارتباط باشید

پنج سال پیش جیمیل فقط برای ارسال ایمیل بود ولی حالا گوگل محصول جدید خود یعنی Google Buzz را معرفی کرده که به کمک آن می‌توانید با آپدیت وضعیت خود در شبکه‌های اجتماعی , وضعیت خود را نیز با دوستان خود که ایمیل آنها را در اکانت جیمیل خود دارید بروز نگه دارید و همچنین با دوستانی که ایمیلشان را در جیمیل خود دارید به گفتگو بپردازید . شبکه اجتماعی که دربرگیرنده دیگر شبکه‌های اجتماعی است.

شما می‌توانید به کمک Buzz به اشتراک گذاری تصاویر ٫ ویدئو و … بپردازید تا همیشه با دوشتان خود در ارتباط باشید . به صورت پیش‌فرض هم شما می‌توانید دوستان خود را دنبال کنید و با آن‌ها به گفتگو بپردازید .
در باز شما می‌توانید تجربه‌ای بهتر در به اشتراک گذاری را بدست آورید ٫ برای دیدن ویدئو لازم نیست که حتماً آن را در پنجره ای جدید باز کنید و همچنین عکس‌ها را می‌توانید در سایز واقعی خودشان ببینید .


همچنین شما می‌توانید فقط با دوستان خود در ارتباط باشید یا می‌توانید با جهان در ارتباط باشید ٫ بستگی به میزان دسترسی دارد که خودتان انتخاب کنید . همچنین با آپدیت وضعیت خود در یکی از سایتهای تویتر ٫ فلیکر ٫ پیکاسا و گوگل ریدر و همچنین یوتیوب می توانید اکانت باز خود را نیز بروز کنید اما نمی توانید با آپدیت اکانت خود وضعیت خود را در تویتر بروز کنید.

همچنین این سرویس برای موبایل هم آماده می‌باشد تا شما در هر مکانی که بودید بتوانید تجربیات خود را با دوستانتان قسمت کنید . توجه داشته باشید که Buzz ممکن است هنوز برای اکانت جیمیل شما فعال نشده باشد ولی گوگل اعلام کرده که بزودی برای همه فعال خواهد شد .

+ داود محمدی علی آبادی ; ٧:۳٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢۱ بهمن ۱۳۸۸
comment نظرات ()