بانک اطلاعاتی نرم افزار،سخت افزار،شبکه و برنامه نویسی

رازهایی در مورد زندگی رضا صادقی

رازهایی در مورد زندگی رضا صادقی

مادر رضا قرص‌ها و آمپول را از داروخانه گرفت. آمپول را به پرستار داد و رفت پشت پرده، بدون این‌که بداند این آمپول برای همیشه سرنوشت پسرش را عوض خواهد کرد. بعد از آمپول حال رضا بد شد…..
موفقیت برای رضا صادقی بندری می‌زند!!

گوشه های ناگفته از زندگی پادشاه رنگ ها
رضا صادقی یکی از پرطرفدارترین خواننده‌های پاپ ایران است. خواننده‌ای که راه سختی را طی کرد تا به این‌جا رسید. خواننده‌ای شهرستانی با صدایی خاص و سبکی متفاوت که در تهران همان‌قدر او را دوست دارند که در بندر. رضا صادقی زندگی پرفراز و نشیبی داشته که گزیده‌ای از آن را در اینجا می‌خوانید.

ادامه مطلب
+ داود محمدی علی آبادی ; ۱٢:٤٤ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٥ فروردین ۱۳٩۱
comment نظرات ()

آموزش نصب Wordpress به صورت Local

Wordpress

 همان طور که می دانید wordpress یکی از بهترین و محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا (CMS) است وهم اکنون کاربران زیادی در سراسردنیا ازآن به عنوان سیستم مدیریت وبلاگ خود استفاده می کنند. بد نیست بدانید سایت CMSWire دراکتبر 2009 میلادی یک نظر سنجی انجام داد و نظرکلی کاربران را درمورد بیست سیستم مدیریت محتوا جویا شد. همان طور که انتظار می رفت wordpress بهترین نتیجه را به خود اختصاص داد ودرمقام نخست ایستاد. با توجه به این مسئله مناسب دانستم که دراین شماره شما را با چگونگی نصب wordpress روی کامپیوترو دراصطلاح به صورت Local آشنا سازم. در ضمن جای هیچ نگرانی نیست و به شما اطمینان می دهم که نصب wordpress به صورت Local از حالت نصب روی web server ساده تر و سریع تر است.

ادامه مطلب
+ داود محمدی علی آبادی ; ۳:۳٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩۱
comment نظرات ()

شروعی تازه

سلام

بعد از تقریباً 16 ماه اولین پستمه ، خلاصه با کلی سختی و آسانی دوره سربازیم تموم شد . دورانی که با تمام سختی‌هایی که داره دوران شیرین و خاطره انگیزیه . از این دوران راضی بودم با افراد مختلفی از شهرهای مختلف آشنا شدم ، دوستای زیادی پیدا کردم ( البته بعضی دوستا فقط برای دوران سربازین و بعد از اون دوست ندارم باهاشون ارتباط داشته باشم ) . از شر تهران با اون ترافیک خسته کننده اش خلاص شدم .

افسر راهنمائی و رانندگی

حالا یه شروع تازه برای مرحله بعدی زندگیم ، امیدوارم بتونم از اون هم سربلند بیرون بیام .

+ داود محمدی علی آبادی ; ۱٠:٢۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱٧ فروردین ۱۳٩۱
comment نظرات ()